CENNIK WIZYT I JADŁOSPISÓW:

Pierwsze spotkanie: 140 zł
Kolejne konsultacje: 90 zł

Pomiar profesjonalnym analizatorem TANITA DC-360P: 40 zł
Jadłospis 7-dniowy: 100 zł
Jadłospis 14-dniowy: 140 zł

.

CENNIK PAKIETOWY:

Pakiet STANDARD trzech spotkań + jadłospis 14 dniowy 370 zł (zyskujesz 110 zł)
Pakiet SZYBKI START trzech spotkań 1×60 minut + 2×30 minut + jadłospis 7 dniowy 290 zł (zyskujesz 100 zł)

Pierwsze spotkanie 140zł

Pierwsze spotkanie polega na zebraniu informacji nt aktualnego żywienia oraz stanu zdrowia. Będę chciała się dowiedzieć jakie masz nawyki żywieniowe co lubisz, a czego nie lubisz jeść. Jak wygląda Twój rytm dobowy. Jeśli to możliwe ściągnij dostępny na stronie dzienniczek i wypełnij go przed wizytą. Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych proszę zabierz je ze sobą. W trakcie rozmowy wspólnie znajdziemy mocne strony w obecnej diecie i nawykach, a wyeliminujemy wszystkie możliwe błędy. Rozpoczniemy edukację żywieniową, która pomoże jeść zdrowo, oczywiście zgodnie z zasadami mądrego odżywiania. Przeprowadzimy szczegółowy pomiar na analizatorze masy ciała TANITA DC-360P technologią BIA. Określimy cele do osiągnięcia, otrzymasz również wstępne zalecenia dietetyczne.

Kolejne konsultacje

Spotkanie drugie oraz kolejne mają podobny charakter. Konsultacje te są ustalane zwykle na ok. 1-3 tygodniach od pierwszego spotkania. Rozmawiamy o postępach w drodze do celu. Jeśli zostało to wcześniej zlecone omawiamy przygotowany jadłospis.

Analizujemy zmiany, sprawdzamy czy są jakieś trudności, a co podoba się szczególnie.  Monitorujemy masę ciała za pomocą analizatora TANITA DC-360P. Pracujemy wspólnie  nad dalszą motywacją do wytrwania w nowym wzorcu żywieniowym.

Dział