CENNIK WIZYT I JADŁOSPISÓW:

Pierwsze spotkanie: 140 zł
Kolejne konsultacje: 90 zł

Pomiar profesjonalnym analizatorem TANITA DC-360P: 50 zł
Jadłospis 7-dniowy: 130 zł
Jadłospis 14-dniowy: 190 zł

.

CENNIK PAKIETOWY:

Pakiet STANDARD trzech spotkań + jadłospis 14 dniowy 390 zł.
Pakiet SZYBKI START trzech spotkań 1×60 minut + 2×30 minut + jadłospis 7 dniowy 340 zł.

Pierwsze spotkanie 140zł

Pierwsze spotkanie polega na zebraniu informacji nt aktualnego żywienia oraz stanu zdrowia. Będę chciała się dowiedzieć jakie masz nawyki żywieniowe co lubisz, a czego nie lubisz jeść. Jak wygląda Twój rytm dobowy. Jeśli to możliwe ściągnij dostępny na stronie dzienniczek i wypełnij go przed wizytą. Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych proszę zabierz je ze sobą. W trakcie rozmowy wspólnie znajdziemy mocne strony w obecnej diecie i nawykach, a wyeliminujemy wszystkie możliwe błędy. Rozpoczniemy edukację żywieniową, która pomoże jeść zdrowo, oczywiście zgodnie z zasadami mądrego odżywiania. Przeprowadzimy szczegółowy pomiar na analizatorze masy ciała TANITA DC-360P technologią BIA. Określimy cele do osiągnięcia, otrzymasz również wstępne zalecenia dietetyczne.

Kolejne konsultacje

Spotkanie drugie oraz kolejne mają podobny charakter. Konsultacje te są ustalane zwykle na ok. 1-3 tygodniach od pierwszego spotkania. Rozmawiamy o postępach w drodze do celu. Jeśli zostało to wcześniej zlecone omawiamy przygotowany jadłospis.

Analizujemy zmiany, sprawdzamy czy są jakieś trudności, a co podoba się szczególnie.  Monitorujemy masę ciała za pomocą analizatora TANITA DC-360P. Pracujemy wspólnie  nad dalszą motywacją do wytrwania w nowym wzorcu żywieniowym.

Dział